wtorek, 21 października 2014

Recenzja - Mydło oliwkowe 'Green Olive' Barwy Harmonii, Barwa

Dziś recenzja oliwkowego mydła od Barwy, które miałam okazję testować w ramach Klubu Recenzentek Ofeminin.

OD PRODUCENTA
Mydło oliwkowe Barwy Harmonii Green Olive powstało w oparciu o recepturę, której tradycja sięga 1949 roku. Baza mydła została pozyskana z naturalnego oleju palmowego, co zapewnia niezwykłą delikatność w pielęgnacji skóry. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt nie był testowany na zwierzętach. 

MOJA OPINIA
Opakowanie
Mydło znajduje się w prostym papierowym opakowaniu ozdobionym logo marki i motywem oliwek. Samo w sobie bardzo przypadło mi do gustu. Ma coś w sobie z dobrze znanych mydeł naszych dziadków.

Zapach
Cudowny oliwkowo – mydlany z nutką masła She. Utrzymuje się dość długo na ciele.

Działanie 
Mydło jest na początku bardzo nie poręczne w użytkowaniu ze względu na swój dość duży rozmiar i prostopadły kształt.  Kostka dobrze się pieni, nie kruszy się i nie pęka pod wpływem długotrwałego użytkowania. Skóra po nim jest gładka i miękka w dotyku. Nie tylko dobrze myje i pielęgnuje, ale także nawilża. Mydło nie spisało się jednak przy pielęgnacji twarzy, gdyż po jego użytkowaniu zauważyłam niewielkie wypryski, dlatego pozostało tylko do mycia ciała i rąk.

Podsumowanie
Myślę, że mydło to nie jest jakieś wyjątkowe, abym pozostała przy nim na dużej. Oprócz zapachu, nie znajduje w nim żadnych szczególnych zalet, których nie miałyby inne tańsze odpowiedniki. Duży plus za skład. 


Cena: 8 zł
Pojemność: 200 g
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Może kiedyś

5 komentarzy:

 1. Miałam z tej firmy mydło różane. Było cudowne :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. też mam oliwkowe, ale jeszcze niewypróbowane.


  pozdrawiam
  velvetbambi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. nie miałam jeszcze nigdy takiego mydełka. Może się skuszę

  OdpowiedzUsuń