wtorek, 18 lipca 2017

Recenzja - Nawilżajacy balsam do opalania Protect & Moisture, Nivea Sun

Witam wszystkich po krótkiej nieobecności spowodowanej moim wakacyjnym wyjazdem nad morze. Tegoroczny urlop spędziłam nad Bałtykiem, a o ochronę mojej skóry przed słońcem zadbał nawilżający balsam do opalania Protect&Moisture marki Nivea. Jak się sprawdził? Przeczytajcie sami, poniżej recenzja.

OD PRODUCENTA
NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do ciała zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę przed poparzeniem słonecznym oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jego zaawansowana formuła pielęgnacyjna skutecznie chroni skórę i jednocześnie głęboko i długotrwale ją nawilża. Skuteczny system filtrów UVA/UVB zapewnia natychmiastową ochronę oraz redukuje ryzyko uczuleń słonecznych. Produkt dostępny jest w różnych wariantach ochrony przeciwsłonecznej: z faktorem 15, 20, 30 i 50+. 

MOJA OPINIA
Opakowanie

Balsam znajduje się w 200 ml buteleczce, zamykanej na tradycyjny klik. Opakowanie jest wygodne i poręczne. Nawet z z mokrymi dłońmi nie miałam problemu z jego otwarciem. 

Konsystencja
Balsam ma bardzo gęstą, kremową konsystencję. Aplikacja go na skórę wymaga więc trochę więcej czasu, gdyż produkt ciężko się rozsmarowuje.

Zapach
Zapach tego balsamu był dla mnie miłym zaskoczeniem. Większość tego typu produktów ma raczej mało przyjemny zapach. Z kosmetykiem tym było zupełnie inaczej. Ma bardzo delikatną, przyjemną woń, charakterystyczną dla tej marki.

Stosowanie
Producent zaleca jego obfitą aplikację na ciało. Może ona okazać się troszkę problematyczna, gdyż balsam dobrze się wchłania ale nie zbyt szybko. Musi upłynąć troszkę czasu zanim z naszej skóry zniknie biała poświata, a jej miejsce zastąpi delikatny, nie lepiący się film.

Działanie
Jak już wspominałam wcześniej balsam towarzyszył mnie i mojemu partnerowi podczas całych wakacji. Po raz pierwszy nie przywiozłam z nich czerwonej i piekącej skóry. Nawet podczas kąpieli i zabaw w wodzie był on obecny na mojej skórze dzięki swoim wodoodpornym właściwością. Miałam więc wystarczająco dużo czasu na osuszenie się ręcznikiem i kolejną aplikację. Produkt okazał się bardzo wydajny. Jak każdy tego typu kosmetyk troszkę pobrudził mi strój kąpielowy, ale dzięki nowej formule usuniecie zabrudzeń okazało się dziecinnie proste. Myślę, że to produkt godny uwagi i wypróbowania.


 Cena: około 36 zł
Pojemność:
200 ml
Ilość zużytych opakowań:
W trakcie pierwszego
Ponowny zakup:
Tak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz