środa, 19 czerwca 2013

Recenzja - Podkład matujący Astor, Mattitude HD

Po wielu miesiącach przywiązania do podkładu Astor, Perfect Stay Makeup 24 H nadszedł czas na zmianę. Produkt ten przestał spełniać moje oczekiwania, więc udałam się na poszukiwania nowego podkładu. Nauczona licznymi doświadczeniami postanowiłam nie ulegać emocją, opinią innych i wyprzedażą. Rzetelnie i skrupulatnie sprawdziłam kilka produktów już w drogerii (nie na dłoni ale na twarzy). Dzięki czemu bardzo szybko odrzuciłam wiele produktów, które już po pierwszym nałożeniu wykazywały liczne braki. Ostatecznie postanowiłam przetestować podkład matujący Astor, Mattitude HD i to właśnie na jego zakup zdecydowałam się. Przez dłuższy czas Astor nie zawodził mnie więc przywiązanie do tej marki zrobiło swoje i kolejny raz sięgnęłam po produkt z ich linii. 
Podkład matujący Astor, Mattitude HD to niezwykle trwały produkt. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, nie powoduje jej błyszczenia, faktycznie matuje. Pomimo tego skóra wygląda na bardzo świeżą i rozświetloną. Produkt świetnie dostosowuje się do cery. Osobiście używam najjaśniejszego podkładu. Początkowo wyglądam na bardzo bladą ale już po paru chwilach dopasowuje się do mojej karnacji. Nie ciemnieje. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo dobrze się nakłada i rozsmarowuje. Nie pozostawia smug, nie brudzi, nie ściera się, nie podrażnia, nie zapycha porów
oraz nie wysusza
. Żadnego efektu maski. Co do uwidaczniania suchych skórek to bywa różnie, ale ogólnie nie zauważyłam żeby wzmacniał ich widoczność. Dobry peeling powinien dać radę i z tym problemem. Nie jest niestety ideałem, gdyż słabo kryje zaczerwienia. Przy pomocy korektora z Kobo, który nakładam tuż przed pudrem są one nie widoczne. Podkład ma poza tym bardzo nie praktyczny aplikator, który za każdym razem wypompowuje za dużo produktu, więc nie ma możliwości zrobienia  drobnych poprawek makijażu przy użyciu małej kropli. Regularna cena produktu to ponad 40 złotych, ja kupiłam go przy okazji jakiejś promocji za 27. 


Pojemność: 30 ml
Cena: 47 zł
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Zdecydowanie tak

1 komentarz:

  1. Cena 47 zł to troszkę dużo ale za 27 zapewne też bym kupiła. Zapraszam do siebie ;)

    OdpowiedzUsuń