poniedziałek, 5 maja 2014

W męskiej kosmetyczce - Adidas Mint Extract Extra Fresh vs. Nivea Pure Impact

Witam, jako dobry przyjaciel Anais Roue otrzymałem możliwość publikowania raz w tygodniu postu na blogu, z czego bardzo się cieszę. Dzięki temu zostanie on rozszerzony o męski punkt widzenia. Mam mnóstwo pomysłów i jeszcze więcej chęci i motywacji, mam nadzieję, że polubicie moje artykuły i zostanę tutaj na dłużej. A więc stratujemy...

Sięgnąłem do badań konsumenckich, które potwierdziły, iż kupowanie kosmetyków męskich przestało być domeną kobiet. Aż 82% facetów deklaruje chęć zakupów produktów kosmetycznych (ufff nie jestem sam). Ponadto nie ograniczamy się już tylko do kategorii związanych z goleniem, rośnie ilość przedstawicieli płci męskiej (chciałoby się rzec również pięknej jak żeńska) sięgających po kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, a także włosów. Świadczy to, że w ostatnich latach zaszły wielkie zmiany w zachowaniach konsumenckich Polaków. Jak się okazuje chętniej korzystamy z opinii swoich partnerek, unikając rad ze strony hostess czy personelu sklepu. Od biegania od sklepu do sklepu wolimy bardziej przemyślane i zaplanowane zakupy. Przeważająca liczba mężczyzn robi sobie zakupy średnio raz w miesiącu. A gdy któryś z kosmetyków sprawdzi się, ciężko namówić ich na wypróbowanie innego. Postępujemy więc chyba zgodnie z zasadą - działa, nie zmieniam.

Po krótkim wprowadzeniu zapraszam do przeczytania o rezultatach pojedynku pomiędzy żelami po prysznic Adidas Mint Extract Extra Fresh vs. Nivea Pure Impact.


Nivea Pure Impact

OD PRODUCENTA
NIVEA MEN® pure impact żel pod prysznic dla mężczyzn. Innowacyjna formuła z peelingującymi drobinkami wyjątkowo efektywnie czyści, zapewnia nawilżenie skóry i długotrwałe uczucie świeżości. Pozostawia uczucie nawilżenia i odświeżenia skóry oraz włosów.

MOJA OPINIA

Opakowanie
Żel znajduje się w plastikowej 250 ml przezroczystej butelce, w opakowaniu zamykanym na zatrzask. Przeźroczyste opakowanie umożliwia kontrolowanie ilości kosmetyku. Kształt butelki skonstruowany jest tak aby dobrze układał się w dłoni.

Zapach
Męski, świeży, orzeźwiający, choć delikatny

Konsystencja 
Żel jest gęsty, zawiera w sobie peelingujące drobinki. 

Działanie
Żel ten to takie 3 w jednym, gdyż przeznaczony jest do ciała, twarzy i włosów, więc idealnie nadaje się do użycia podczas szybkiego prysznica. Produkt bardzo dobrze się pieni, świetnie myje, a zapach wyczuwalny jest na skórze długo po umyciu. Sprawdza się nawet dla osób z wrażliwą skórą. Pozostawia ją nawilżoną i świeżą. 

Cena: 15.50 zł
Pojemność: 500 ml
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Tak

Adidas Mint Extract Extra Fresh

OD PRODUCENTA
Adidas Mint Extract Extra Fresh - żel pod prysznic wzbogacony ekstraktem mięty, dla natychmiastowego poczucia chłodzącej świeżości. Unikalna formuła 3 w 1 - nawilża ciało, odżywia włosy i jest łagodna dla skóry twarzy.

MOJA OPINIA

Zapach
Męski z silnie wyczuwalną miętą.

Opakowanie
Żel znajduje się w plastikowej 250 ml przezroczystej butelce, w opakowaniu zamykanym na zatrzask. Przeźroczyste opakowanie umożliwia kontrolowanie ilości kosmetyku. Butelka skonstruowana jest tak, aby uniemożliwiła wypadniecie z rąk podczas kąpieli, dzięki antypoślizgowym bokom.

Konsystencja
Gęsty, choć dobrze się rozprowadza.

Działanie
Żel ten to takie 3 w jednym, gdyż przeznaczony jest do ciała, twarzy i włosów, więc idealnie nadaje się do użycia podczas szybkiego prysznica. Produkt bardzo dobrze się pieni, świetnie myje, a zapach wyczuwalny jest na skórze po umyciu. Sprawdza się nawet dla osób z wrażliwą skórą. Pozostawia ją nawilżoną, przyjemnie chłodzi.  

Cena: 16 zł
Pojemność: 400 ml
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Tak
 
PODSUMOWANIE
Ciężko wybrać zwycięzce tego pojedynku, oba produkty są bardzo dobre. Jednak ze względu na bardziej poręczne opakowanie i zapach moim faworytem jest Adidas Mint Extract Extra Fresh. 
 
Pozdrawiam Igor

2 komentarze:

  1. Lubię miętowe żele pod prysznic,dodają energii i chłodzą w upalne dni :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię markę Nivea :)

    Zapraszam do siebie, dopiero zaczynam ale może Ci się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń