piątek, 24 marca 2017

Kampania Prima - Dbajmy o wspólne chwile

Jakiś czas temu udało mi się zakwalifikować do projektu Prima - Dbajmy o wspólne chwile, który zorganizowany jest na portalu Streetcom. To moja druga kampania na tej stronie. W ramach testowania otrzymałam:
 
Dla siebie:
-2 opakowania Primy Finezji 250 g
-2 kubki
 
Do przekazania innym:
-12 opakowań Primy Finezji 100 g
 
Moim głównym zadaniem w tym projekcie jest dzielenie się produktem oraz informacjami o nim ze znajomymi i przyjaciółmi, a także zbieranie od nich opinii i raportowaniu ich.

A tak na zdjęciach wygląda zawartość paczki, którą otrzymałam. 


7 komentarzy:

 1. Uwielbiam Primę:) Codziennie zaparzam ją w ciśnieniowym zaparzaczu, pozdrawiam!)
  http://www.ladymademoiselle.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bedziesz miala do rozdania kawki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki skromny zapas na trochę starczy XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie są opakowanie, resztę idzie na rozdanie :)

   Usuń
 4. Akurat teraz kawy za bardzo nie piję, bo jestem w ciąży, ale tak to bym sama z chęcią wzięłabym udział w takiej kampanii. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kawa mielona Prima Finezja to kawa o harmonijnym smaku oraz pięknym zapachu świeżo palonych ziaren. Ma delikatny niepowtarzalny smak. Mamy okazje testować kawę w kampanii marketingu rekomendacji Streetcom #dbamyowspolnechwile Występuje na rynku w różnych opakowaniach: 100g, 250g oraz 500g. Choć można spotkać również opakowania 275g, 550g oraz 750g. Kawa Prima Finezja wraca z powrotem do mojego domu i już w nim zagości na stałe. Bardzo polecam u nas gości już od kilku lat:) aromat unosi się w całym mieszkaniu :)Przemo86

  OdpowiedzUsuń