środa, 15 marca 2017

Recenzja - Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów Million Gloss, Gliss Kur

Dziś recenzja jednej z moich ulubionych odżywek do włosów bez spłukiwania, mianowicie ekspresowej odżywki regeneracyjnej Million Gloss marki Gliss Kur. Kosmetyk ten mogłabym uznać za odkrycie minionego roku. Dlaczego? Przeczytajcie sami.

OD PRODUCENTA
Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

MOJA OPINIA
Opakowanie

Odżywka znajduje się w 200 ml plastikowej buteleczce wyposażonej w atomizer. Jest wygodna w użyciu i nie sprawia żadnych problemów związanych z aplikacją. Dzięki przezroczystemu opakowaniu z łatwością można kontrolować stan produktu.

Konsystencja
Konsystencja tej odżywki jest leista, jednak można to stwierdzić dopiero na włosach. Z atomizera wydostaje się bowiem w postaci lekkiej mgiełki. Nie lepi się więc i nie skleja włosów.

Zapach

Zapach tej odżywki jest dla mnie obłędny. Bardzo go lubię. Pozostaje na włosach jeszcze przez jakiś czas po użyciu. Porównałabym go trochę do gumy do żucia.

Stosowanie
Odżywka ta nie wymaga spłukiwania i tak ją też stosuję. Oczywiście nakładając unikam nasady włosów.

Działanie
Ta odżywka to błogosławieństwo dla moich ciągle poplątanych włosów. Tylko dzięki niej udaje mi się je rozczesać po umyciu i to w ekspresowym tempie. Kosmetyk ten nie tylko ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są gładkie, miękkie w dotyku, a przede wszystkim bardziej lśniące. Może nie zapewnia ona olśniewającego połysku, ale z pewnością go daje. Przy tym nie obciąża włosów oraz nie powoduje ich przetłuszczania się co jest rzadkością przy tego typu produktach. Kolejną zaletą jest to, że nie elektryzuje włosów ani nie wysusza ich końcówek. Jest przy tym bardzo wydajna. Stosuję ją od blisko roku a nadal pozostało mi aż pół buteleczki. Jedyny minus jaki zauważyłam to jest to, że kosmetyk ten raczej nie regeneruje włosów. Jest dla nich w tym temacie raczej obojętny. Pokochałam go jednak za inne właściwości. 

 
Cena: 13 zł
Pojemność: 200ml
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Zdecydowanie tak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz