wtorek, 14 lutego 2017

Płatne ankiety internetowe

Cześć! Dziś chciałam polecić Wam kilka sprawdzonych stron z płatnymi ankietami internetowymi.
Rejestrując się całkowicie bezpłatnie uzyskujesz nieograniczony dostęp do ankiet. Zaproszenia do ankiet w zależności od panelu przesyłane są z różną częstotliwością, w momencie gdy uzyskasz wymagany próg wypłaty (np. 25 zł, 40 zł, 50 zł) kwota przelewana jest na wskazane przez Ciebie konto bankowe, konto paypal lub jest przekazywane w formie karty podarunkowej.

Przyłączając się do Opinie.pl będziesz mógł wypełniać ankiety online i mieć wpływ na to, co dzieje się wokół Ciebie. W zamian otrzymasz punkty, które możesz wymienić na wynagrodzenie w postaci: doładowania telefonu, przelewu PayPal lub przelewu bankowego. Próg wypłat jest urozmaicony. 

MYIYO
Twoje zdanie jest warte pieniądze! Zbieraj punkty za każdy udział w badaniu. Możesz zamieniać swoje punkty na gotówkę i otrzymywać pieniądze przez konto PayPal. Twój udział w badaniach wspiera przedsiębiorstwa i organizacje rządowe w swoich decyzjach dotyczących poprawy produktów i usług
.

IMAS
Internetowy panel IMAS ONLINE istnieje od września 2005 roku i w 2015 roku obchodził swoje 10 urodziny. Cały czas prowadzony jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. W tym czasie wypełniono ponad milion ankiet internetowych! W zamian otrzymasz punkty, które możesz wymienić na wynagrodzenie w postaci:przelewów na konto bankowe lub bonów Sodexo

REAKTOR OPINII
Jest panelem badawczym stworzonym przez Instytut Badań Pollster. Panel służy zbieraniu opinii konsumentów na temat produktów i usług. Rejestracja w serwisie internetowym jest bezpłatna. Udział w programie polega na wypełnianiu ankiet internetowych, do których zaproszenia otrzymasz mailowo. Za każdą wypełnioną ankietę na Twoje konto wpłyną dodatkowe punkty, które następnie będziesz mógł wymieniać na gotówkę. Ilość punktów przysługujących za udział w konkretnym badaniu zostanie przedstawiona w wysłanym zaproszeniu.

 Bierzecie udział w ankietach? Jesteście zarejestrowane na jakiś portalach. Ja traktuje je jako dodatkowy zarobek. Rejestracja na kilku tego typu stronach plus odrobina zaangażowania przynosi mi zadowalające sumy co jakiś czas. 

5 komentarzy:

 1. Hmm naprawdę warto? szybko w miarę można uzbierać te punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli jesteś zarejestrowana na kilku-kilkunastu panelach to zbieranie punktów (pieniędzy) idzie dość szybko. Nie warto skupiać się na jednym, lepiej "pracować" na większej ilości wtedy dużo łatwiej zarobić ;)

   Usuń
 2. Kiedyś próbowałam, ale nie byłam zadowolona. Szkoda oczu, czasu, prądu. Odrobina zaangażowania to chyba jednak za mało, żeby coś mieć z tego interesu. Lata temu byłam ankieterem stacjonarnym i wtedy to faktycznie były pieniądze. Online są raczej symboliczne, a to oznacza, że prawdziwą kasę zgarnia ktoś wyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nikt tu nie mówi o jakiś wielkich sumach, ale co miesiąc można sobie dorobić na jakieś małe nieplanowane wydatki.

   Usuń
 3. Nigdy o tym nie slyszalam, ale byc moze warto czasami wyprobowac ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń