poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Recenzja - Antyperspirant Invisible Black&White Fresh, Nivea

Jakiś czas temu zgłaszałam swojego bloga do Grona Przyjaciółek Nivea. I udało się... Zupełnie niespodziewanie otrzymałam piękne, białe pudełeczko, a w nim do przetestowania dwa antyperspiranty Nivea Invisible Black&White Fresh. Jeden w wersji damskiej, drugi dla mężczyzny. Niespodzianka ta bardzo ucieszyła mnie, gdyż właśnie szukałam idealnego antyperspirantu na wiosnę i lato. Czy ten zostanie ze mną na dłużnej? Przekonajcie się sami...

OD PRODUCENTA
Antyperspirant Invisible for black& white, przeciw białym śladom, przeciw żółtym plamom. Ochrona przed białymi śladami na czarnych ubraniach oraz powstawaniem żółtych plam na białych. Uczucie świeżości. 48h ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja NIVEA®. 

MOJA OPINIA
Opakowanie
Antyperspirant znajduje się w 150 ml buteleczce. Jest dostępny jeszcze w większej, 250 ml wersji. Opakowanie jest świetnie zabezpieczone tzw. blokadą. Jednym przesunięciem zakrętki możemy zamknąć bądź otworzyć "oczko" przez które uwalniany jest produkt. Takie patent świetnie sprawdza się w podróży. To także dobra ochrona przed dziećmi. 

Konsystencja
Antyperspirant występuje w formie sprayu. Nie jest zbyt leisty. Nie spływa spod pachy. Szybko się wchłania. 

Zapach
Zapach produktu przypadł mi go gusty. Jest świeży, kwiatowy, nie duszący. Po prostu bardzo ładny. To mocny punt tego kosmetyku. Długo utrzymuje się na skórze.

Stosowanie
Antyperspirant rozpyla się z odległości około 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami. Nie należy go stosować w przypadku jej podrażnień lub uszkodzeń.

Działanie
Antyperspirantu używałam już kilkukrotnie. Za każdym razem świetnie się spisywał. Nie wiem czy określiłabym jego działanie na dokładnie 48 godzin. Wiem jedno zapewniał ochronę przez bardzo długi czas
. Nie podrażniał, ani nie uczulał, a ja czułam się świeżo i pewnie. Najistotniejsze jednak było dla mnie to czy produkt faktycznie nie pozostawia śladów. Zarówno na czarnych jak i białych ubraniach nie zaobserwowałam ich. Antyperspirant naprawdę nie pozostawia ani żółtych ani białych zacieków. Wszystko było zgodnie z obietnicami producenta, dlatego też sięgnę po niego ponownie. 

 
Cena: 12 zł
Pojemność: 150 ml
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Ponowny zakup: Zdecydowanie tak

4 komentarze:

  1. na pewno spróbuję , zapraszam do mnie http://aleksandraweronikaplaziak.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. mój facet je uwielbia ;) w wersji męskiej oczywiście ;)

    _______________
    PorcelainDesire ♥

    OdpowiedzUsuń