piątek, 9 lutego 2018

Recenzja - Pielęgnujący balsam do ust Malina i Czerwone Jabłko Pop-Ball, Nivea

Dziś recenzja zupełnej nowości marki Nivea, którą otrzymałam dzięki uczestnictwu w Klubie Przyjaciółek marki. Jeżeli lubicie słodkie niespodzianki to Pielęgnujący balsam do ust Malina i Czerwone Jabłko Pop-Ball jest dla Was stworzony. Przekonacie się zresztą sami.

OD PRODUCENTA
Pielęgnujący balsam do ust Malina i Czerwone Jabłko. Zapewnia intensywną pielęgnację i długotrwałe nawilżenie ust, dzięki formule wzbogaconej masłem shea i olejkiem rycynowym. Dla miękkich i zauważalnie gładkich ust o owocowym zapachu maliny i czerwonego jabłka.
  • Formuła wzbogacona masłem shea i olejkiem rycynowym
  • Intensywnie pielęgnuje i długotrwale nawilża
  • Zapewnia miękkie i zauważalnie gładkie usta
  • Owocowy zapach maliny i czerwonego jabłka

MOJA OPINIA
Opakowanie

Balsam znajduje się uroczym, biało-różowym opakowaniu w formie jajeczka. Jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Przy okazji stanowi też słodki gadżet. Sama uwielbiam kiedy kosmetyk jest nie tylko skuteczny, ale i miły dla oka. 

Zapach
Rewelacyjny, słodki, uzależniający to tylko kilka przymiotników jakie przychodzą mi na myśl, gdy czuję jego zapach na swoich ustach. Jest po prostu "do zjedzenia".

Działanie
Balsam bardzo skutecznie nawilżył moje usta. Stały się gładkie i miękkie. Efekt ten był zauważalny nie tylko dla mnie, ale i mojego narzeczonego. Od razu zwrócił uwagę na ich lepszą kondycję. Balsamu zaczęłam używać w momencie kiedy moje usta wołały o pomoc. Były wtedy silnie przesuszone, bardzo szorstkie, ściągnięte i spierzchnięte. Już po kilka dniach stosowania dostrzegłam wyraźną poprawę. Upatruję jej w składzie produktu, a mianowicie formule wzbogaconej masłem shea. Moje usta odzyskały świeży i zdrowy wygląd. Balsam nie klei się i nie pozostawia białego nalotu na ustach. Jest bardzo wydajny. To naprawdę produkt, któremu można powierzyć pielęgnację swoich ust nie tylko zimą. 


Pojemność: 7 g
Ilość zużytych opakowań:
W trakcie pierwszego
Ponowny zakup:
Zdecydowanie tak
Cena: 20 zł 

3 komentarze: